• Gratis verzending vanaf € 29,-
  • Voor 21:00 besteld, vandaag verzonden
  • Gratis retour binnen 90 dagen

Shop nu met 25% korting op bijna ALLES! | Dekens tot 30% korting.

25% korting op bijna ALLES! | Dekens tot 30% korting.

Kerbl Hoekverbinder voor Drinksysteem Konijn

 1

Kleur

Maat

Aantal: 1

Euro icon

wij hebben een laagste prijs garantie *

Kerbl Hoekverbinder voor Drinksysteem Konijn reviews

   1 review
100% zou dit product weer kopen.
Pluspunten:
  • Makkelijk te maken (1)

Maak kans op een tegoedbon van € 50,- !

uit Winterswijk op :

Mooi systeem

Ja, ik raad dit product aan

Pluspunten: Makkelijk te maken

Top! Mooi systeem om te monteren wel de hoeken gebruiken de slang knikt anders
Vraag en Antwoord

Tom Post op 16-05-2019:

Vraag: Ik heb een vraag, waar sluit ik de slang op aan? Ik zie geen flessen of voorraad houders in de webshop staan, heb je misschien een foto als voorbeeld hoe het systeem wordt aangesloten?

Antwoord: Onderstaand enkele artikelen welke behoren bij Kerbl Waterslang voor Drinksysteem Konijnen-; Kerbl Aansluitstuk voor Drinksystemen voor Konijnen 2 Stuks; https://www.agradi.nl/kerbl-aansluitstuk-voor-drinksystemen-voor-konijnen-2-stuks.htm Kerbl Rechte Verbinder, 2St./Pak voor Drinksysteem Konijn; https://www.agradi.nl/kerbl-rechte-verbinder-2st-pak-voor-drinksysteem-konijn.htm Kerbl Hoekverbinder voor Drinksysteem Konijn; https://www.agradi.nl/kerbl-hoekverbinder-voor-drinksysteem-konijn.htm Kerbl T-Verbinder, 2 St/Pak voor Drinksysteem Konijn ; https://www.agradi.nl/kerbl-t-verbinder-2-st-pak-voor-drinksysteem-konijn.htm Kerbl Kalkfilter voor Drinksysteem Konijnen ; https://www.agradi.nl/kerbl-kalkfilter-voor-drinksysteem-konijnen.htm Kerbl Ventiel met Veerbevestiging voor Drinksysteem Konijnen ; https://www.agradi.nl/kerbl-ventiel-met-veerbevestiging-voor-drinksysteem-konijnen.htm Kerbl Ventiel Veerbevestiging T-verbinder voor Drinksysteem; https://www.agradi.nl/kerbl-ventiel-veerbevestiging-t-verbinder-voor-drinksysteem.htm Kerbl Ventiel Schuifbevestiging en T-verbinder Drinksysteem; https://www.agradi.nl/kerbl-ventiel-schuifbevestiging-en-t-verbinder-drinksysteem.htm Kerbl Ventiel voor Drinksysteem Konijnen; https://www.agradi.nl/kerbl-ventiel-voor-drinksysteem-konijnen.htm Kerbl Afsluitdopje voor Drinksysteem voor Konijnen 5 Stuks ; https://www.agradi.nl/kerbl-afsluitdopje-voor-drinksysteem-voor-konijnen-5-stuks.htm

Tom Post op 12-05-2019:

Vraag: Ik heb een vraag, waar sluit ik de slang op aan? Ik zie geen flessen of voorraad houders in de webshop staan, heb je misschien een foto als voorbeeld hoe het systeem wordt aangesloten?

Antwoord: Dit artikel is een hoekverbinder voor een drinksysteem. Een voorbeeldfoto kan je vinden via dit artikel: https://www.agradi.nl/kerbl-waterslang-voor-drinksysteem-konijnen.htm. De artikelen voor het drinksysteem zijn: A1041205, A1091638, A1091639, A1091640, A1091641, A1041206, A1041207, A1041208, A1041209, A1041210, A1041211.

Stel gerust je vraag over Kerbl Hoekverbinder voor Drinksysteem Konijn

* Verplichte velden. Zie onze privacy pagina voor meer informatie .

Helaas zijn vragen ontrent prijs en levertijd niet mogelijk, omdat dit varieert. We doen ons best je vraag zo spoedig mogelijk te beantwoorden, je krijgt hiervan een notificatie via e-mail.

Vaak meebesteld

  1. Sale
    € 1,89 € 1,61 -15%
    Kerbl T-Verbinder, 2 St/Pak voor Drinksysteem Konijn
    (1)
  2. Sale
    € 2,55 € 2,29 -10%
    Kerbl Aansluitstuk voor Drinksystemen voor Konijnen 2 Stuks
    (3)
  3. vanaf € 11,52
    Life-guard Appelazijn Pluimvee
    (2)

Bekijk ook andere Drinkflessen konijn

  1. Sale
    € 8,49 € 7,22 -15%
    Kerbl Konijnendrinkfles Kunststof 1,5ltr
    (49)
  2. Sale
    vanaf € 3,56
    Classic Fles Konijn
    (11)
  3. Sale
    vanaf € 4,24
    Kerbl Drinkfles met Houder uit Metal
    (1)
  4. € 6,95 € 6,25 -10%
    Beeztees Thermocover voor Drinkfles Blauw 600ml
    (5)